DOCSBARCELONA - International Documentary Film Festival

Espais

Cinemes Girona
c/Girona, 175
Tel. 931 184 531
Metro: L4 i L5 Verdaguer, L3 Diagonal
Autobusos: 6, 33, 43, 47, 15, 34, 44, 55, 20, 39 i 45
Ampliar mapa

Sessions

Sala Hora Film/activitat Idioma Secció
02-02-2011
sala 3 10:00 L’ÚLTIM VESTIT DE LA JÚLIA
sessió només per escoles
VO 7-11 i 12-16 *
sala 3 12:00 LA FILLA DEL CIRC
sessió només per escoles
VO 7-11 i 12-16 *
sala 1 19:00 YOU DON’T LIKE THE TRUTH. 4 DAYS IN GUANTÁNAMO
Es requereix invitació
VOS Cat / VOS Eng Inauguració i cloenda *
03-02-2011
sala 3 10:00 EL EDIFICIO DE LOS CHILENOS (THE CHILEAN BUILDING)
sessió només per escoles
VOS Eng 7-11 i 12-16 *
sala 3 12:00 LIVING WITHOUT MONEY
sessió només per escoles
VOS Cat / VOS Eng 7-11 i 12-16 *
17:00 EL EDIFICIO DE LOS CHILENOS (THE CHILEAN BUILDING)
VOS Eng D'America *
17:00 DOCS EN 3D: FICCIÓ O REALITAT? (MASTER CLASS)
Catalá Xtra **
sala 2 17:30 LA CIUDAD DE LOS SIGNOS (THE CITY OF SINGS)
VOS Eng Xtra *
sala 1 18:00 STEAM OF LIFE
VOS Cat / VOS Eng Panorama *
sala 3 18:30 NO ES FACIL MI’JA
VOS Eng Doc! Doc! Doc! *
sala 3 18:30 LLUMS (LIGHTS)
VOS Eng Doc! Doc! Doc! *
19:00 CINEMA & NOVES POSSIBILITATS (MASTER CLASS)
English Xtra **
19:30 SISTERS
VOS Cat / VOS Eng Panorama *
19:30 CHEMO
VOS Cat / VOS Eng Panorama *
sala 2 19:30 EL AMBULANTE (THE PEDDLER)
VOS Eng D'America *
sala 1 19:45 TORO Y TORERO (BULL AND BULLFIGHTER)
VO Xtra *
sala 3 20:00 SISTERS
VOS Cat / VOS Eng Panorama *
sala 3 20:00 CHEMO
VOS Cat / VOS Eng Panorama *
sala 2 21:00 ENEMIES OF THE PEOPLE
VOS Cat / VOS Eng DocsAffairs *
sala 1 21:30 EL TANGO DE MI VIDA (THE TANGO OF MY LIFE)
VOS Eng D'America *
22:00 TODOS VÓS SODES CAPITÁNS (YOU ALL ARE CAPTAINS)
VOS Cat / VOS Eng Finisterrae *
sala 3 22:00 IMMERSION
VOS Cat Finisterrae *
sala 3 22:00 DEAR STEVE
VOS Cat / VOS Eng Finisterrae *
04-02-2011
sala 3 10:00 LIVING WITHOUT MONEY
sessió només per escoles
VOS Cat / VOS Eng 7-11 i 12-16 *
sala 3 12:00 EL EDIFICIO DE LOS CHILENOS (THE CHILEAN BUILDING)
sessió només per escoles
VOS Eng 7-11 i 12-16 *
sala 2 16:30 IMMERSION
VOS Cat Finisterrae *
sala 2 16:30 DEAR STEVE
VOS Cat / VOS Eng Finisterrae *
17:00 YOU DON’T LIKE THE TRUTH. 4 DAYS IN GUANTÁNAMO
VOS Cat / VOS Eng DocsAffairs *
17:00 BICICLETA, CULLERA, POMA I GARBO. RADIOGRAFIA DE DOS ÈXITS. (MASTER CLASS)
Catalá Xtra **
sala 3 17:15 A TRAVÉS DEL CARMEL (THE SHIFTING CITY)
VOS Eng Catalan Day *
sala 1 17:30 THE RECKONING: THE BATTLE FOR THE INTERNATIONAL CRIMINAL COURT
VOS Cat / VOS Eng Historia *
sala 2 18:00 MINUTS LUMIÈRE - CINEMA EN CURS
SESSIÓ GRATUÏTA
VO Xtra *
sala 2 19:00 FORA DE JOC
VOS Eng Doc! Doc! Doc! *
sala 2 19:00 LEAP BEFORE YOU LOOK
VOS Cat Doc! Doc! Doc! *
19:00 7 PLANS 7 (MASTER CLASS)
Castellano Xtra **
19:30 WINDOWS
VOS Cat Le Dernier Repas *
19:30 INSIDE ROOMS: 26 BATHROOMS LONDON & OXFORDSHIRE 1985
VOS Cat Le Dernier Repas *
19:30 DEATH IN SEINE
VOS Cat Le Dernier Repas *
19:30 THE EUROPEAN SHOWERBATH
VO Le Dernier Repas *
sala 3 19:30 CUCHILLO DE PALO (108)
VOS Eng Catalan Day *
sala 1 19:45 EL EDIFICIO DE LOS CHILENOS (THE CHILEAN BUILDING)
VOS Eng D'America *
sala 2 20:30 ENEMIES OF THE PEOPLE
VOS Cat / VOS Eng DocsAffairs *
sala 3 21:45 LA MEMORIA DEL AGUA (MEMORY OF WATER)
VOS Cast Catalan Day *
22:00 NUIT ET BROUILLARD (NIGHT AND FOG)
VOS Cat Le Dernier Repas *
22:00 LE SANG DES BÊTES (BLOOD OF THE BEASTS)
VOS Cat Le Dernier Repas *
22:00 À PROPOS DE NICE
VOS Cat Le Dernier Repas *
sala 1 22:00 ARMADILLO
VOS Cat / VOS Eng Panorama *
05-02-2011
17:00 THE RECKONING: THE BATTLE FOR THE INTERNATIONAL CRIMINAL COURT
VOS Cat / VOS Eng Historia *
sala 1 17:00 WINDOWS
VOS Cat Le Dernier Repas *
sala 1 17:00 INSIDE ROOMS: 26 BATHROOMS LONDON & OXFORDSHIRE 1985
VOS Cat Le Dernier Repas *
sala 1 17:00 DEATH IN SEINE
VOS Cat Le Dernier Repas *
sala 1 17:00 THE EUROPEAN SHOWERBATH
VO Le Dernier Repas *
sala 2 17:30 TODOS VÓS SODES CAPITÁNS (YOU ALL ARE CAPTAINS)
VOS Cat / VOS Eng Finisterrae *
sala 3 18:00 ARMADILLO
VOS Cat / VOS Eng Panorama *
sala 1 19:00 LA PIEUVRE (THE OCTOPUS)
VOS Cat / VOS Eng Panorama *
19:30 NUIT ET BROUILLARD (NIGHT AND FOG)
VOS Cat Le Dernier Repas *
19:30 LE SANG DES BÊTES (BLOOD OF THE BEASTS)
VOS Cat Le Dernier Repas *
19:30 À PROPOS DE NICE
VOS Cat Le Dernier Repas *
sala 2 19:30 ELS TRES TOMBS I MAO ZEDONG (THE THREE TOMBS AND MAO ZEDONG)
VOS Eng Doc! Doc! Doc! *
sala 2 19:30 PORTLESS
VOS Cast Doc! Doc! Doc! *
sala 3 20:00 YOUNG FREUD IN GAZA
VOS Cat / VOS Eng Historia *
sala 1 21:00 RESTREPO
VOS Cat Historia *
sala 3 21:30 FOREIGN PARTS
VOS Cat / VOS Eng Finisterrae *
22:00 LEONARDO’S LAST SUPPER
VOS Cat Le Dernier Repas *
22:00 THE WEDDING AT CANA
VOS Cat Le Dernier Repas *
sala 2 22:00 LAST CHAPTER. GOODBYE NICARAGUA
VOS Eng DocsAffairs *
06-02-2011
sala 1 16:30 LEONARDO’S LAST SUPPER
VOS Cat Le Dernier Repas *
sala 1 16:30 THE WEDDING AT CANA
VOS Cat Le Dernier Repas *
17:00 TERRA, LA PEL·LÍCULA DEL NOSTRE PLANETA
VO Xtra *
sala 3 17:00 LAST CHAPTER. GOODBYE NICARAGUA
VOS Eng DocsAffairs *
sala 2 17:15 LA PIEUVRE (THE OCTOPUS)
VOS Cat / VOS Eng Panorama *
sala 1 18:30 RESTREPO
VOS Cat Historia *
sala 3 19:15 EL AMBULANTE (THE PEDDLER)
VOS Eng D'America *
19:30 EMPLEADAS Y PATRONES (MAIDS & BOSSES)
VOS Eng Inauguració i cloenda *
sala 2 19:30 FOREIGN PARTS
VOS Cat / VOS Eng Finisterrae *
sala 2 21:15 STEAM OF LIFE
VOS Cat / VOS Eng Panorama *
sala 3 21:30 EL TANGO DE MI VIDA (THE TANGO OF MY LIFE)
VOS Eng D'America *
22:00 SISTERS
VOS Cat / VOS Eng Panorama *
22:00 CHEMO
VOS Eng Panorama *
sala 1 22:00 YOUNG FREUD IN GAZA
VOS Cat / VOS Eng Historia *

(*) Entrades només a taquilla

(**) Entrada gratuïta

[ tornar ]