DOCSBARCELONA - International Documentary Film Festival

Espais

Auditori de La Pedrera de CatalunyaCaixa
Passeig de Gràcia, 92
Autobusos: 6, 7, 15, 16, 17, 22, 24, 28, 31, 33, 34, 39
FGC: Provença
Metro: Diagonal (L3, L5) i Passeig de Gràcia (L2, L3)
Ampliar mapa

Sessions

Sala Hora Film/activitat Idioma Secció
02-02-2012
7 16:00 EL HUASO
hi haurà Q&A amb el director
VOS Cat / VOS Eng Secció Oficial *
3 16:15 7 DIAS SIN VOZ (7 DAYS WITHOUT VOICE)
hi haurà Q&A amb els directors
VOS Eng Finisterrae *
17:00 REACHING THE RED CARPET (MASTER CLASS)
amb traducció simultània al català
English Master Classes **
7 18:00 POLVERE. IL GRANDE PROCESSO DELL AMIANTO (DUST. THE GREAT ASBESTOS TRIAL)
hi haurà Q&A amb els directors
VOS Cat / VOS Eng DocsAffairs *
18:00 HOME MÀQUINA (MACHINE MAN)
sessió conjunta amb EM DIC PENG
VOS Cast Doc! Doc! Doc! **
18:00 EM DIC PENG (MY NAME IS PENG)
sessió conjunta amb HOME MÀQUINA
VOS Cast Doc! Doc! Doc! **
18:00 MINUT DE GLÒRIA (MINUTE OF GLORY)
sessió conjunta amb INCORPOREA
VO Doc! Doc! Doc! **
18:00 INCORPÓREA (INCORPOREAL)
sessió conjunta amb MINUT DE GLÒRIA
VO Doc! Doc! Doc! **
3 18:15 THERE ONCE WAS AN ISLAND (HI HAVIA UNA VEGADA UNA ILLA)
VOS Cat / VOS Eng Xtra *
19:00 DIMANCHE À BRAZZAVILLE (SUNDAY IN BRAZZAVILLE)
VOS Cast Doc! Doc! Doc! **
19:00 FILLS DE SAMSÓ (SONS OF SAMSON)
sesisó conjunta amb JAPÓ: VISIONS IMAGINADES
VOS Cat Doc! Doc! Doc! **
19:00 THE DOC BUSINESS GAME (MASTER CLASS)
amb traducció simultània al català
English Master Classes **
19:00 JAPÓ: VISIONS IMAGINADES (JAPAN: IMAGINARY VISIONS)
sessió conjunta amb FILLS DE SAMSÓ
VO Doc! Doc! Doc! **
7 20:00 LA NUIT, ELLES DANSENT (AT NIGHT, THEY DANCE)
VOS Cat / VOS Eng Secció Oficial *
3 20:15 ITHEMBA (HOPE)
hi haurà Q&A amb els directors
VOS Cat / VOS Eng Secció Oficial *
7 22:00 U2. FROM THE SKY DOWN
cal sol·licitar INVITACIÓ
VOS Cat Xtra **
3 22:00 GIVE UP TOMORROW
hi haurà Q&A amb el director
VOS Cast / VOS Eng DocsAffairs *
03-02-2012
7 16:00 PHNOM PENH LULLABY
hi haurà Q&A amb el director
VOS Cat / VOS Eng Secció Oficial *
17:00 GIVE UP TOMORROW: ESTUDI DE CAS (MASTER CLASS)
amb traducció simultània al català
English Master Classes *
3 17:00 FILLS DE SAMSÓ (SONS OF SAMSON)
sessió conjunta amb JAPÓ:VISIONS IMAGINADES / hi haurà Q&A amb el director
VOS Cat Doc! Doc! Doc! *
3 17:00 JAPÓ: VISIONS IMAGINADES (JAPAN: IMAGINARY VISIONS)
sessió conjunta amb FILLS DE SAMSÓ / hi haurà Q&A amb el director
VO Doc! Doc! Doc! *
7 18:00 LA NUIT, ELLES DANSENT (AT NIGHT, THEY DANCE)
VOS Cat / VOS Eng Secció Oficial *
18:00 EM DIC PENG (MY NAME IS PENG)
sessió conjunta amb HOME MÀQUINA
VOS Cast Doc! Doc! Doc! **
18:00 HOME MÀQUINA (MACHINE MAN)
sessió conjunta amb EM DIC PENG
VOS Cast Doc! Doc! Doc! **
3 18:30 MINUT DE GLÒRIA (MINUTE OF GLORY)
sessió conjunta amb INCORPÓREA / hi haurà Q&A amb el director
VOS Eng Doc! Doc! Doc! *
18:30 INCORPÓREA (INCORPOREAL)
sessió conjunta amb MINUT DE GLÒRIA
VOS Eng Doc! Doc! Doc! *
19:00 7 PLANS 7 Victor Kossakovsky (MASTER CLASS)
amb traducció simultània al català
English Master Classes *
19:00 DIMANCHE À BRAZZAVILLE (SUNDAY IN BRAZZAVILLE)
VOS Cast Doc! Doc! Doc! **
7 19:45 THE COLLABORATOR AND HIS FAMILY (RECHOKIM)
hi haurà Q&A amb els directors
VOS Cat / VOS Eng Secció Oficial *
3 20:00 EM DIC PENG (MY NAME IS PENG)
sessió conjunta amb HOME MÀQUINA / hi haurà Q&A amb les directores
VOS Cat / VOS Eng Doc! Doc! Doc! *
3 20:00 HOME MÀQUINA (MACHINE MAN)
sessió conjunta amb EM DIC PENG / hi haurà Q&A amb els directors
VOS Cat / VOS Eng Doc! Doc! Doc! *
3 21:30 EMILIO. EL ECO DE OTROS PASOS (EMILIO. THE ECHO OF THE OTHERS FOOTSTEPS)
hi haurà Q&A amb el director
VOS Cat / VOS Eng Finisterrae *
7 21:45 ¡VIVAN LAS ANTÍPODAS!
hi haurà Q&A amb el director
VOS Cat / VOS Eng Secció Oficial *

(*) Entrades només a taquilla

(**) Entrada gratuïta

[ tornar ]