DOCSBARCELONA - International Documentary Film Festival

Espais

Biblioteca Esquerra de l'Eixample - Agustí Centelles
C. Comte d'Urgell, 145-147
Autobusos: 14, 20, 31, 37, 41, 43, 54, 58, 59, 63, 64, 66
Metro: Hospital Clínic (L5)
Ampliar mapa

Sessions

Sala Hora Film/activitat Idioma Secció
02-02-2012
7 16:00 EL HUASO
hi haurà Q&A amb el director
VOS Cat / VOS Eng Secció Oficial *
3 16:15 7 DIAS SIN VOZ (7 DAYS WITHOUT VOICE)
hi haurà Q&A amb els directors
VOS Eng Finisterrae *
17:00 REACHING THE RED CARPET (MASTER CLASS)
amb traducció simultània al català
English Master Classes **
7 18:00 POLVERE. IL GRANDE PROCESSO DELL AMIANTO (DUST. THE GREAT ASBESTOS TRIAL)
hi haurà Q&A amb els directors
VOS Cat / VOS Eng DocsAffairs *
18:00 HOME MÀQUINA (MACHINE MAN)
sessió conjunta amb EM DIC PENG
VOS Cast Doc! Doc! Doc! **
18:00 EM DIC PENG (MY NAME IS PENG)
sessió conjunta amb HOME MÀQUINA
VOS Cast Doc! Doc! Doc! **
18:00 MINUT DE GLÒRIA (MINUTE OF GLORY)
sessió conjunta amb INCORPOREA
VO Doc! Doc! Doc! **
18:00 INCORPÓREA (INCORPOREAL)
sessió conjunta amb MINUT DE GLÒRIA
VO Doc! Doc! Doc! **
3 18:15 THERE ONCE WAS AN ISLAND (HI HAVIA UNA VEGADA UNA ILLA)
VOS Cat / VOS Eng Xtra *
19:00 DIMANCHE À BRAZZAVILLE (SUNDAY IN BRAZZAVILLE)
VOS Cast Doc! Doc! Doc! **
19:00 FILLS DE SAMSÓ (SONS OF SAMSON)
sesisó conjunta amb JAPÓ: VISIONS IMAGINADES
VOS Cat Doc! Doc! Doc! **
19:00 THE DOC BUSINESS GAME (MASTER CLASS)
amb traducció simultània al català
English Master Classes **
19:00 JAPÓ: VISIONS IMAGINADES (JAPAN: IMAGINARY VISIONS)
sessió conjunta amb FILLS DE SAMSÓ
VO Doc! Doc! Doc! **
7 20:00 LA NUIT, ELLES DANSENT (AT NIGHT, THEY DANCE)
VOS Cat / VOS Eng Secció Oficial *
3 20:15 ITHEMBA (HOPE)
hi haurà Q&A amb els directors
VOS Cat / VOS Eng Secció Oficial *
7 22:00 U2. FROM THE SKY DOWN
cal sol·licitar INVITACIÓ
VOS Cat Xtra **
3 22:00 GIVE UP TOMORROW
hi haurà Q&A amb el director
VOS Cast / VOS Eng DocsAffairs *
04-02-2012
3 16:00 DIMANCHE À BRAZZAVILLE (SUNDAY IN BRAZZAVILLE)
hi haurà Q&A amb els directors
VOS Cat / VOS Eng Doc! Doc! Doc! *
7 16:30 PHNOM PENH LULLABY
hi haurà Q&A amb el director
VOS Cat / VOS Eng Secció Oficial *
3 17:15 TSE (OUT)
sessió conjunta amb HOW I FILMED THE WAR
VOS Cat / VOS Eng Finisterrae *
3 17:15 HOW I FILMED THE WAR
sessió conjunta amb TSE
VOS Cat Finisterrae *
18:00 MINUT DE GLÒRIA (MINUTE OF GLORY)
sessió conjunta amb INCORPÓREA
VO Doc! Doc! Doc! **
18:00 INCORPÓREA (INCORPOREAL)
sessió conjunta amb MINUT DE GLÒRIA
VO Doc! Doc! Doc! **
7 18:30 EL CINE DE PACO (FRANCO MAKES NEWS: DICTATORS CUT)
hi haurà Q&A amb el director
VOS Eng Xtra *
19:00 FILLS DE SAMSÓ (SONS OF SAMSON)
sessió conjunta amb JAPÓ: VISIONS IMAGINADES
VOS Cat Doc! Doc! Doc! **
19:00 JAPÓ: VISIONS IMAGINADES (JAPAN: IMAGINARY VISIONS)
sessió conjunta amb FILLS DE SAMSÓ
VO Doc! Doc! Doc! **
3 19:45 GIVE UP TOMORROW
hi haurà Q&A amb el director
VOS Cast / VOS Eng DocsAffairs *
7 20:15 ¡VIVAN LAS ANTÍPODAS!
hi haurà Q&A amb el director
VOS Cat / VOS Eng Secció Oficial *
3 22:00 THE COLLABORATOR AND HIS FAMILY (RECHOKIM)
hi haurà Q&A amb el director
VOS Cat / VOS Eng Secció Oficial *
7 22:20 ROUGE PAROLE
hi haurà Q&A amb el director
VOS Cat / VOS Eng DocsAffairs *

(*) Entrades només a taquilla

(**) Entrada gratuïta

[ tornar ]